Freescale Semiconductor DSP56311VF150
型号:
DSP56311VF150
产品编码:
DSP56311VF150
规格书:
DSP56311VF150.pdf
描述:
DSP, 24-EXT BIT, 150MHZ PBGA196
最大主频:
150MHz
工作电压:
3.30V
工作温度:
-40°C ~ 100°C (TJ)