Texas Instruments TMS320UC5402PGE-80
型号:
TMS320UC5402PGE-80
产品编码:
TMS320UC5402PGE-80
封装:
144-LQFP
规格书:
TMS320UC5402PGE-80.pdf
描述:
IC DIG SIG PROCESSOR 144-LQFP
封装/规格:
144-LQFP
最大主频:
80MHz
工作电压:
1.8V, 2.5V, 3.3V
工作温度:
-40°C ~ 100°C (TC)