Toshiba Semiconductor and Storage TC7SZ14FE,LJ(CT
型号:
TC7SZ14FE,LJ(CT
产品编码:
TC7SZ14FE,LJ(CT
分类:
反相器
封装:
SOT-553
规格书:
TC7SZ14FE,LJ(CT.pdf
描述:
IC INVERT SCHMITT 1CH 1-INP ESV
封装/规格:
SOT-553
系列:
TC7SZ
输入类型:
Inverter
通道数:
1
输入数:
1
工作电压:
1.65V ~ 5.5V
静态电流(lq):
2 µA
灌电流(IOL):
拉电流(IOH):
输入高电平(VIH):
1.4V ~ 3.6V
输入低电平(VIL):
0.2V ~ 1.2V
传播延迟(tpd):
5.9ns @ 5V, 50pF
工作温度:
-40°C ~ 85°C