Microchip Technology ATF750CL-15SU
型号:
ATF750CL-15SU
产品编码:
ATF750CL-15SU
品牌:
Microchip Technology
封装:
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
规格书:
ATF750CL-15SU.pdf
描述:
IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC
品牌:
Microchip Technology
封装/规格:
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
工作电压(VCCIO):
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
-40°C ~ 85°C (TA)