Microchip Technology AT94S40AL-25DGI
型号:
AT94S40AL-25DGI
产品编码:
AT94S40AL-25DGI
规格书:
AT94S40AL-25DGI.pdf
描述:
IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 256BGA
逻辑单元数:
2304
工作电压(VCCIO):
3V ~ 3.6V
工作温度:
-40°C ~ 85°C