Microchip Technology AT94S40AL-25DGC
型号:
AT94S40AL-25DGC
产品编码:
AT94S40AL-25DGC
规格书:
AT94S40AL-25DGC.pdf
描述:
IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 256BGA
逻辑单元数:
2304
工作电压(VCCIO):
3V ~ 3.6V
工作温度:
0°C ~ 70°C