Microchip Technology AT94K40AL-25DQC
型号:
AT94K40AL-25DQC
产品编码:
AT94K40AL-25DQC
封装:
208-BFQFP
规格书:
AT94K40AL-25DQC.pdf
描述:
IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 208QFP
封装/规格:
208-BFQFP
逻辑单元数:
2304
工作电压(VCCIO):
3V ~ 3.6V
工作温度:
0°C ~ 70°C