Microchip Technology AT94K10AL-25DQI
型号:
AT94K10AL-25DQI
产品编码:
AT94K10AL-25DQI
封装:
208-BFQFP
规格书:
AT94K10AL-25DQI.pdf
描述:
IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP
封装/规格:
208-BFQFP
逻辑单元数:
576
工作电压(VCCIO):
3V ~ 3.6V
工作温度:
-40°C ~ 85°C