Microchip Technology AT94K05AL-25AQU
型号:
AT94K05AL-25AQU
产品编码:
AT94K05AL-25AQU
封装:
100-TQFP
规格书:
AT94K05AL-25AQU.pdf
描述:
IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 100-TQFP
封装/规格:
100-TQFP
逻辑单元数:
256
工作电压(VCCIO):
3V ~ 3.6V
工作温度:
-40°C ~ 85°C