Analog Devices Inc. ADSP-21261SKBC-150
型号:
ADSP-21261SKBC-150
产品编码:
ADSP-21261SKBC-150
封装:
136-LFBGA, CSPBGA
规格书:
ADSP-21261SKBC-150.pdf
描述:
IC DSP 32BIT 150MHZ 136-CSPBGA
封装/规格:
136-LFBGA, CSPBGA
最大主频:
150MHz
工作电压:
3.30V
工作温度:
0°C ~ 70°C