onsemi 74F676PC
型号:
74F676PC
产品编码:
74F676PC
封装:
24-DIP (0.600", 15.24mm)
规格书:
74F676PC.pdf
描述:
IC SHIFT REGISTER SER/PAR 24DIP
封装/规格:
24-DIP (0.600", 15.24mm)
系列:
74F
功能:
Parallel or Serial to Serial
工作电压:
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
0°C ~ 70°C