onsemi 74F675ASPC
型号:
74F675ASPC
产品编码:
74F675ASPC
封装:
24-DIP (0.300", 7.62mm)
规格书:
74F675ASPC.pdf
描述:
IC REG SER-IN SER-PAR OUT 24-DIP
封装/规格:
24-DIP (0.300", 7.62mm)
系列:
74F
功能:
Serial to Parallel, Serial
工作电压:
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
0°C ~ 70°C