onsemi 74F675ASC
型号:
74F675ASC
产品编码:
74F675ASC
封装:
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
规格书:
74F675ASC.pdf
描述:
IC REGISTER 16BIT SER/PAR 24SOIC
封装/规格:
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
系列:
74F
功能:
Serial to Parallel, Serial
工作电压:
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
0°C ~ 70°C