onsemi 74F673ASPC
型号:
74F673ASPC
产品编码:
74F673ASPC
封装:
24-DIP (0.300", 7.62mm)
规格书:
74F673ASPC.pdf
描述:
IC REGISTER SHIFT 16BIT 24-DIP
封装/规格:
24-DIP (0.300", 7.62mm)
系列:
74F
功能:
Serial to Parallel
工作电压:
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
0°C ~ 70°C