onsemi 74F164ASJ
型号:
74F164ASJ
产品编码:
74F164ASJ
封装:
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
规格书:
74F164ASJ.pdf
描述:
IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOP
封装/规格:
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
系列:
74F
工作电压:
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
0°C ~ 70°C