onsemi 74F164ASCX
型号:
74F164ASCX
产品编码:
74F164ASCX
封装:
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
规格书:
74F164ASCX.pdf
描述:
IC REGISTER SER/PAR I/O 14SOIC
封装/规格:
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
系列:
74F
工作电压:
4.5V ~ 5.5V
工作温度:
0°C ~ 70°C